Pateikiame kelis dažniausiai užduodamus klausimus, kurių pirkėjai mūsų teiraujasi teikdami užsakymą. Jei atsakymų į savo klausimus nerandate, galite juos mums atsiųsti elektroniniu paštu info@happykoala.ee
Kuni 60 € väärtuses tellimuste puhul on postikulu kõikidele toodetele sama: 3,50 €. Kui aga tellite tooteid väärtuses 60 € või rohkem, maksame kogu postikulu meie. Pakkimine ja pakend on kõikide tellimuste puhul tasuta.
Kõik pakid toimetab kohale kullerteenus DPD. Pakid toimetatakse kohale esimesel võimalusel. Kui te ei ole kohaletoimetamise hetkel kodus, saate saadud teate alusel kullerile helistada ja leppida kokku kohaletoimetamise mõnel muul ajal. Paki saab lasta toimetada ka tööle, kooli, ühiselamusse jne. Pakk ootab teid 1 nädala, misjärel see meile tagastatakse. Kui soovitud toodet laos pole, anname sellest e-posti teel teada.
Toodete eest saab tasuda neljal erineval viisil. Kas kohaletoimetamisel, enne ostmist pangaülekandega, PayPali ja Visa või Mastercardi krediitkaardiga. Makseviiside kohta saate lisateavet: siin.
Oleme teadlikud, et külastajate ja klientide turvalisus peab olema meie veebipoes esikohal.
Kahjuks ei ole hetkel isiklik järeletulemine võimalik. Küsimuste korral oleme e-posti aadressil info@happykoala.ee.
Sisestage sooduskood tellimuse vormistamisel väljal „Sooduskood“. Pärast koodi sisestamist klõpsake nuppu LISA ja summat vähendatakse automaatselt sooduskoodi väärtuse võrra.
Seaduse järgi on teil õigus lepingust taganeda ja tooted tagastada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest. Lisateabe saamiseks klõpsake lehe allosas vahekaarti Tagastamine ja kaebused: Tingimused ir čia: Privaatsuseeskirjad ja küpsised
You have successfully subscribed!
This email has been registered