TERE TULEMAST VEEBISAIDILE


Kogu lõbu ühes kohas

Veebipood Happykoala loodi mõttega, et saaksite kõik mõnusaks ajaveetmiseks vajaliku ühest kohast. See on mõeldud hetkedeks, mil on vaja end välja lülitada õpingutest, loengutest, eksamitest, töödest ja muudest, võib-olla vähem meeldivatest ülesannetest. Tänaseks on Happykoala arenenud läbi uute ideede ja partnerlussuhete kiiresti kasvavaks, nooreks ettevõtteks, mis oma ambitsioonika ja proaktiivse meeskonnaga saavutab oma eesmärke, hoolitseb klientide eest ja pakub erinevaid tooteid.


MEIE VÄÄRTUSED


Pidev suhtlus klientidega, töötajate eest hoolitsemine ja arendus vastavalt uutele tehnoloogiatele on vaid osa ülesannetest, mida meie veebipood iga päev täiustada püüab. Usume, et meie väärtused on eduka äritegevuse ja rahulolevate klientide aluseks!

ALGUS

Veebipoe idee tekkis meie direktoril Lukal 2011. aastal, kui ta oli 21-aastane üliõpilane ning käis erinevatel õpilastele mõeldud üritustel ja pidudel. Aja jooksul mõistis ta, et Sloveenias pole ainult õpilastele mõeldud veebipoodi. Sama aasta lõpus asutas ta veebipoe, milles pakkus erinevaid meelelahutustooteid, millest suurima edu saavutasid õllekaelkirjakud, kokteilivarustus ja erinevad seltskondlikud joogimängud. Luka muutis oma toa väikeseks laoks ja pakkimisjaamaks, kust väljus igapäevaselt aina rohkem pakke. Ema ja isa toetasid teda alati nõu ning jõuga. Pärast veel kahe veebipoe avamist aastatel 2012–2014 sai meeskond täiendust: lisandus kaks uut töötajat.


Kaubamärk Happykoala tegutseb ettevõtte MEGASPLET d.o.o. all 17 riigis - Sloveenia, Horvaatias, Itaalias, Poolas, Ungaris, Slovakkias, Tšehhi Vabariigis, Rumeenias, Kreekas, Saksamaal, Austrias, Bulgaarias, Leedu, Läti, Eesti, Hispaania ja Portugal. Samal ajal otsib ettevõte pidevalt uusi turge, mis suurendaksid kaubamärgi nähtavust veelgi. Hetkel pakume tööd ja teeme koostööd 80 lootustandva noore kolleegiga. Igaüks on oma ala ekspert ja koos tegutseme hästi koolitatud meeskonnana, kellel on palju kogemusi, mis võimaldavad meil otsida kvaliteetseid tooteid ja tagada 100 % klientide rahulolu.


+1.000.000

Rohkem kui miljon rahulolevat klienti veebipoodides, mis kuuluvad ettevõttele MEGASPLET d.o.o.


VERSTAPOSTID


Esimese veebipoe asutamine - 2011

2012-2014 - Kahe uue veebipoe avamine

Kolimine uutesse suurematesse ruumidesse Trzinis - 2015

2015 - Äritegevuse laienemine Horvaatiasse

Uuenenud veebipood ja ärilaiendus - 2017

2017 - Laopindade ja kontorite suurendamine

Üle 25 töötaja ja välispartneri - 2018

2018 - Kohaletoimetatud üle poole miljoni saadetise

Äritegevuse laiendamine Poola ja Ungarisse - 2018

2019 - Kolimine uutesse suurematesse ruumidesse

Äritegevuse laiendamine Tšehhi ja Slovakkiasse - 2019

2020 - Äritegevuse laienemine Rumeeniasse

Lao kolimine suurematesse ruumidesse - 2021

2021 - Äritegevuse laienemine Kreekasse, Saksamaale, Austriasse ja Bulgaariasse

Äritegevuse laienemine Leetu, Lätti ja Eestisse - 2022

2022 - Üle 5 miljoni saadetud saadetise

Äritegevuse laienemine Hispaania ja Portugal - 2023
Jälgi meid:


Tutvu meie toodetega:

KLÕPSA SIIN

You have successfully subscribed!
This email has been registered